Dřevěné okno 78

Dřevěná okna 78 jsou vyrobena z třívrstvého lepeného hranolu, který zaručuje výbornou tvarovou stálost. Okna jsou dále vybavena izolačním dvojsklem a celoobvodovým kováním SIEGENIA TITAN AF. Vyplnění otvorů ve zdi pomocí tohoto dřevěného eurookna představuje díky tepelné (1,1 – 1,2 W/m2.K) a zvukové (až 41 dB) izolaci tradiční řešení vhodné pro rodinné i bytové domy, včetně průmyslových objektů. Navíc může být součástí uznatelných nákladů při žádosti o dotaci v rámci programu Nová zelená úsporám.

  • Dřevěné rámy z lepeného hranolu
  • Díky použitým technologiím je zajištěna tvarová stálost
  • Izolační skla zajistí zvukovou i tepelnou izolaci
  • Velmi dobrý odvod vlhkosti
  • Rámy ošetřeny vícevrstvým nátěrem a impregnací

Více informací

DŘEVĚNÁ EUROOKNA S DLOUHOU ŽIVOTNOSTÍ

Díky propracované technologii a využitým materiálům se eurookna hodí do rodinných domů, bytů i průmyslových objektů. Ochranné nátěry jsou z vodouředitelných lazurovacích laků, které jsou ekologické a pro zdraví zcela nezávadné. Přestože je základním materiálem dřevo, můžete se u dřevěných eurooken spolehnout na dlouhou životnost a vysokou odolnost před nepříznivými vlivy.

BOHATÁ NABÍDKA DŘEVĚNÝCH OKEN

DONAP spolupracuje s několika výrobci dřevěněných oken, proto může svým zákazníkům nabídnout různorodou kombinaci parametrů, cen, záruky i služeb. Mezi hojně využívanými modely jsou například tyto dva typy uvedené níže.

Tepelný prostor Uw 1,1 - 1,2 W/m2.K
Materiál (provedení) Trojvrstvá lamela
Materiál smrk Ano
Materiál meranti Ano
Materiál dub Ano
Stavební hloubka 78
Počet těsnění 2
Kování SIEGENIA TITAN AF
Zvuková izolace až 41 dB
2