Celoroční zimní zahrady nejen na terase

10.12.2017

Celoroční zimní zahrady jsou oblíbeným řešením, jak rozšířit stávající obytný prostor. Donap pro vás zajistí rekonstrukci, přístavbu i realizaci zcela nové zimní zahrady na míru. Často zimní zahradu tvoříme ze stávající terasy, ale možností je daleko více – od novostavby až po vdechnutí nového života nevyužívanému přístřešku.

Izolace a materiál pro celoroční zimní zahradu

Zasklení, které pro celoroční zimní zahrady používáme, splňuje vysoké nároky na tepelné ztráty a akumulaci, proto se nemusíte obávat vysokých výdajů za vytápění. Nejčastěji pro konstrukci využíváme hliníkové profily, které jsou díky kvalitní povrchové úpravě prakticky bezúdržbové. Z pohledu konstrukčního řešení si můžete vybrat jak z pevně usazených skleněných stěn, tak různých posuvných systémů, kterými snadno v letních měsících zahradu otevřete. Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám při plánování poradíme a postaráme se o celou realizaci.

Chci poslat nezávaznou poptávku

Proč jsou zimní zahrady tak oblíbené?

  • Dostatek světla
  • Díky vytápění možnost celoročního využití
  • Pevné i fixní prosklené stěny
  • Navýšení obytného prostoru
  • Vhodné pro posezení, relaxaci i zahradničení
  • Příjemné zastřešení pro vířivku

Posuvné zimní zahrady mají široké využití

Posuvné zimní zahrady jsou oblíbené nejen v domácnostech, ale také v restauracích, kde lze díky nim flexibilně využít prostor. V letních měsících se zimní zahrada snadno promění na zastřešenou terasu. Naopak v zimě vykouzlí útulnou atmosféru a zázemí před nepříznivým a chladným počasím, avšak s širokým výhledem do krajiny.

Chcete vědět více? Navštivte nás v kamenných prodejnách Donap, nebo nás neváhejte kontaktovat.

4