Celoroční zimní zahrady nejen na terase

Celoroční zimní zahrady nejen na terase

10.12.2017

Celoroční zimní zahrady jsou oblíbeným řešením, jak rozšířit stávající obytný prostor. 

Celoroční zimní zahrady jsou oblíbeným řešením, jak rozšířit stávající obytný prostor. Donap pro vás zajistí rekonstrukci, přístavbu i realizaci zcela nové zimní zahrady na míru. Často zimní zahradu tvoříme ze stávající terasy, ale možností je daleko více – od novostavby až po vdechnutí nového života nevyužívanému přístřešku.

Izolace a materiál pro celoroční zimní zahradu

Zasklení, které pro celoroční zimní zahrady používáme, splňuje vysoké nároky na tepelné ztráty a akumulaci, proto se nemusíte obávat vysokých výdajů za vytápění. Nejčastěji pro konstrukci využíváme hliníkové profily, které jsou díky kvalitní povrchové úpravě prakticky bezúdržbové. Z pohledu konstrukčního řešení si můžete vybrat jak z pevně usazených skleněných stěn, tak různých posuvných systémů, kterými snadno v letních měsících zahradu otevřete. Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám při plánování poradíme a postaráme se o celou realizaci.

Chci poslat nezávaznou poptávku

Proč jsou zimní zahrady tak oblíbené?

  • Dostatek světla
  • Díky vytápění možnost celoročního využití
  • Pevné i fixní prosklené stěny
  • Navýšení obytného prostoru
  • Vhodné pro posezení, relaxaci i zahradničení
  • Příjemné zastřešení pro vířivku

Posuvné zimní zahrady mají široké využití

Posuvné zimní zahrady jsou oblíbené nejen v domácnostech, ale také v restauracích, kde lze díky nim flexibilně využít prostor. V letních měsících se zimní zahrada snadno promění na zastřešenou terasu. Naopak v zimě vykouzlí útulnou atmosféru a zázemí před nepříznivým a chladným počasím, avšak s širokým výhledem do krajiny.

Chcete vědět více? Navštivte nás v kamenných prodejnách Donap, nebo nás neváhejte kontaktovat.

4