60ddb1bf1177e.webp

Dřevohliníková okna

Donap Tým profesionálů pro váš projekt

Dřevohliníková okna představují nadčasové a moderní řešení. Kombinují výhody klasických dřevěných oken a vlastnosti hliníkových oken. Dřevěná lamela jako přírodní materiál přináší eleganci při pohledu z interiéru.

Hliníkové opláštění pak přináší zvýšenou odolnost před povětrnostními vlivy, dlouhou, téměř neomezenou životnost a zároveň i luxusní vzhled z exteriéru.

Dřevohliníková okna pro moderní bydlení

Dřevohliníková okna se výborně hodí k moderní architektuře, vyhovují i všem nárokům na moderní a úsporné bydlení. Své využití nachází dřevohliníková okna samozřejmě i u nízkoenergetických či pasivních domů. Vlivem pestré palety barev a lazur u dřevěné lamely, a zároveň i u hliníkového opláštění, si můžete vybrat ideální barevné řešení přesně podle vašich potřeb a přání.

Dřevohliníková okna a jejich cena

Ceník dřevohliníkových oken je definován vaším výběrem. Dřevohliníková okna v sobě kombinují výhody jak dřevěných, tak i hliníkových oken. Díky tomu představují nejlepší možnou volbu. Výběrem dřevohliníkových oken získáte oproti obvyklým plastovým či dřevěným opravdu perfektní vlastnosti okna – zvýšenou odolnost vůči povětrnostním vlivům, téměř neomezenou životnost a luxusní vzhled jak zvenku, tak i zevnitř.

Cenu dřevohliníkových oken vám v rámci kalkulace připravíme na míru. Budete mít jistotu, že budou splněny všechny vaše požadavky. Pro nezávaznou kalkulaci nás neváhejte kontaktovat.

2