60ddb1b07e190.webp

Dřevěná okna

Donap Tým profesionálů pro váš projekt

Pokud máte v oblibě přírodní materiály, nebo plánujete stavbu či rekonstrukci domu, kde by hliníková či plastová okna bila do očí, jsou pro vás dřevěná okna jasnou volbou.

Dřevěná okna, zvaná též eurookna, potřebují o trochu více péče než okna z jiných materiálů, ale odvděčí se vám bytelností, krásným vzhledem a na dotek příjemnou strukturou.

Dřevěná eurookna s dlouhou životností

Díky propracované technologii a využitým materiálům se eurookna hodí do rodinných domů, bytů i průmyslových objektů. Ochranné nátěry jsou z vodou ředitelných lazurovacích laků, které jsou ekologické a pro zdraví zcela nezávadné. Přestože je základním materiálem dřevo, můžete se u dřevěných eurooken spolehnout na dlouhou životnost a vysokou odolnost před nepříznivými vlivy.

  • dřevěné rámy z lepeného hranolu
  • díky použitým technologiím je zajištěna tvarová stálost
  • izolační skla zajistí zvukovou i tepelnou izolaci
  • velmi dobrý odvod vlhkosti
  • rámy ošetřeny vícevrstvým nátěrem a impregnací

Bohatá nabídka dřevěných oken

DONAP spolupracuje s několika výrobci dřevěných oken, proto může svým zákazníkům nabídnout různorodou kombinaci parametrů, cen, záruky i služeb.

Neváhejte nás kontaktovat a předat vám vaše představy. Modely jednotlivých oken si u nás vyzkoušíte a my pro vás připravíme nezávaznou cenovou nabídku.

2