60ddb1ff6c8bc.webp

Doplňky a služby

Donap Tým profesionálů pro váš projekt

Na rozdíl od jiných firem nabízíme opravdu kompletní služby od bourání starých oken, přes instalaci nových oken až po konečné zednické a začišťovací práce.

V této sekci najdete kompletní informace k doplňkům a službám.

DONAP - Kompletní služby od A do Z

Máte stará okna, která potřebujete vyměnit za nová? Ale už teď vás děsí, jak je budete bourat, kam se sutí, se starými okny a jak zvládnete další pomocné práce? S naší firmou můžete takové starosti hodit za hlavu, protože se kompletně o vše postaráme.

Ve všech našich vzorkovnách vás přivítá náš tým rozpočtářek a konzultantek. Na základě vašich požadavků nejprve zpracujeme předběžnou cenovou kalkulaci, případně doporučíme nejvhodnější variantu produktu. Většinu produktů si lze vyzkoušet přímo u nás na pobočce. Po odsouhlasení předběžného cenového návrhu k vám dorazí náš zaměřovací technik, který s vámi na místě vše upřesní a doladí. Poté je zpracován přesný cenový rozpočet, který po vašem odsouhlasení je převeden na smlouvu o dílo. Do 100 tisíc nejsou požadovány žádné zálohy, takže po podpisu smlouvy jde poptávka rovnou do výroby bez zbytečného čekání na platbu. Týden před samotnou realizací znovu raději obtelefonováváme zákazníky s informací o času našeho příjezdu. Po ukončení zakázky je podepsán zákazníkem a montážníkem předávací protokol a následně vystavena faktura.

Minijeřáb

V našem portfoliu technologií disponujeme i minijeřábem, který využíváme především pro zasklívání velkých a těžkých skel (trojskel, bezpečnostních skel, atd.). Tento minijeřáb dokáže projet skrz vstupní dveře o šířce 80cm, ale pro následné zajištění těžiště potřebuje kolem sebe prostor cca. 3x3m. Obvykle však tento pomocník zůstává mimo stavbu a díky výsuvnému rameni lze dle libosti zasklívaná skla naklánět a dostat je tak bezpečně na patřičné místo.

Minijeřáb používáme především při realizacích našich zakázek, ale lze si ho společně s naší obsluhou i pronajmout.

 • Kloubová plošina - k manipulaci pracovní plochy ve výškách
 • Vakuový držák - na zasklívání velkoformátových skel
 • Nešpinící bílé pásy - ideální při použití v halách

Parapety

Ke každému oknu patří samozřejmě také parapety, které jsou jeho nedílnou součástí. U nás v DONAPU máte na výběr:

 • vnitřní parapety:
  - plastové nebo z dřevotřísky
 • venkovní parapety:
  - hliníkové

Sítě proti hmyzu

Naše sítě proti hmyzu jsou vhodné pro dřevěná, hliníková i plastová okna. Vybrat si můžete z naklapávacích okenních sítí nebo posuvných dveřních sítí:

 • pevně uchycené sítě přes obrtlíky na rámy oken 
 • skládací plisé sítě 
 • rolovací sítě (shora dolů nebo ze strany do strany)
 • posuvné sítě v horizontálních lištách
2