6149999abfdfc.webp

Zimní zahrady sezónní

Donap Tým profesionálů pro váš projekt

Tyto zimní zahrady jsou ideální jako menší botanická zahrady, letní jídelny, odpočinkové místnosti či prostor pro rodinné sešlosti. Záleží pouze na vašich osobních preferencích. 

Sezónní zimní zahrady z jednoduchých hliníkových profilů

Zimní zahrady pro sezónní užívání jsou tvořeny jednoduchými hliníkovými profily bez přerušených tepelných mostů. Střechu je možné zasklít bezpečnostním sklem či polykarbonátem. Barevná paleta profilů je omezena dle vzorníku RAL. Boční prosklení je nejčastěji posuvné (rámové i bezrámové provedení) či pevné. Stínění zimní zahrady lze vyřešit markýzou či lehkými vnitřními žaluziemi či roletkami.
 

Sezónní zimní zahrady podle vašeho přání

Zimní zahrady pro sezónní využití vyrábíme v Donapu na zakázku podle vašeho přání. Sezónní zimní zahrady jsou ideální jako menší botanická zahrady, letní jídelny, odpočinkové místnosti či prostor pro rodinné sešlosti. Záleží pouze na vašich osobních preferencích a možnostech.

Prodlužte si sezónu

Díky sezónní zimní zahradě si prodloužíte jarní či podzimní období v příjemném prostředí. V létě, kdy není nutné zahradu zavírat, se navíc dá celá otevřít posuvnými stěnami, a to jak v přední části, tak i po stranách.

Výhody zimní zahrady

  • dostatek světla
  • možnost celoročního využití
  • posuvné i fixní prosklené stěny
  • rozšíření obytného prostoru
  • vhodné pro posezení, relaxaci i zahradničení
 

Máte dotazy?

Nebo chcete vědět více? Neváhejte nás kontaktovat, jsme tu pro vás.

2