60ddab35d2f14.webp

Venkovní posuvné dveře

Donap Tým profesionálů pro váš projekt

Vybíráte-li venkovní posuvné dveře, je důležité pro správnou volbu vzít v potaz mnoho faktorů. Hlavní roli hraje kvalita, funkčnost a design - a právě posuvné plastové dveře patří mezi "výkřiky" moderní doby, a to jak s ohledem na svoje užitné vlastnosti, tak s ohledem na vzhled a funkčnost.

Posuvné dveře umožňují formou posuvných křídel vyřešit velké průchozí otvory směrem na terasu.

Plastové posuvné dveře

Posuvné plastové dveře umožňují formou jednotlivých posuvných křídel vyřešit průchozí otvory směrem na terasu či větší balkon. Plastové posuvné dveře vyrábíme z plastových profilů značek Deceuninck a Kömmerling.

Sklopně posuvné plastové dveře a jejich přednosti

  • elegantní architektonické řešení, široká škála barev
  • maximální zajištění přirozeného světla v interiéru
  • plastové sklopně posuvné dveře jsou vhodné pro novostavby i rekonstrukce
  • možnost izolačních dvojskel i trojskel
  • maximální šířka i několik metrů

Hliníkové posuvné dveře

I když se hliníkové posuvné dveře objevují na českém trhu již spoustu let, HS portál je úplnou novinkou v sortimentu a je moderním trendem v rámci České republiky. Netřeba připomínat, že dbáme na maximální kvalitu provedení této luxusní záležitosti. Hliníkové zdvižně posuvné dveře, tzv. HS portály, představují výrobek, který umožňuje elegantně formou posuvných křídel vyřešit velké průchozí otvory směrem na terasu.

Díky svým vlastnostem vám umožní zcela novým způsobem upravit prostor oken a dveří vašeho domu. HS portály si můžete vybrat v široké škále barev dle stupnice RAL přesně tak, aby odpovídaly vašim hliníkovým oknům.

Máte dotazy?

Nebo chcete vědět více? Neváhejte nás kontaktovat, jsme tu pro vás.

 

2