60ed73c971a16.webp

Dveře Různé typy dveří pro každý byt nebo dům.

Donap Tým profesionálů pro váš projekt

Za více než 28 let působení na trhu jsme měli možnost poznat a vyzkoušet celou řadu výrobců i dveřních systémů, proto vám můžeme nyní nabídnout to nejlepší, co současný trh nabízí.

Již dlouho důvěřujeme našim prověřeným výrobcům, kteří se zaměřují na vchodové, venkovní, vstupní i interiérové dveře.

DONAP - Dveře pro každého

Z naší široké nabídky různých typů dveří si vybere každý. Potřebujete vchodové dveře, venkovní posuvné dveře na terasu, vstupní dveře do bytu nebo interiérové dveře? Žádný problém, pomůžeme vám se v nabídce zorientovat a vybrat ty pravé pro vás.

Dřevěné vchodové dveře

Nejlepší volba pro prvorepublikové vily, zároveň ale nejhorší volba pro jižní a západní stranu, kdy dřevěné vchodové dveře díky vlivům počasí skutečně trpí. Neváhejte se obrátit na náš tým, rádi vám pomůžeme s výběrem i alternativním řešením.

Plastové vchodové dveře

Vstupní neboli vchodové dveře jsou nejen vizitkou vašeho domu, ale musí splňovat řadu funkcí od tepelné izolace, přes zvukovou izolaci, po bezpečnost vašeho domova.

Různé možnosti vzhledu i členění

Dveře lze po vzhledové stránce nabídout ve variantě se svislými či horizontálními příčkami, které rozdělí plochu na jednotlivé části a tyto části lze buď zasklít izolačními skly (čiré, ornamentní, bezpečnostní) nebo plnými výplněmi v barvě dveří.

Plastové vchodové dveře lze doplnit o polyuretanovou výplň značky VP trend a Perito (místo zasklení) s různými designovými motivy, prosklením a barevným provedením.

Náš tip:

Nejlevnější vchodové dveře jsou plastové, celo/částečně prosklené bez designové výplně, v systému Gealan s nadstandardní ocelovou výztuhou v rámech i v křídle, již v základním provedení.

Prohlédněte si nejčastější modely. Další variantou jsou designovější výplně (obdélníky, čtverce, oblouky, různé výřezy apod. dle katalogu výplní perito a vp trend. Novinkou jsou dveře s tzv. překryvnou výplní, kdy z venkovní strany není vidět rám křídla dveří, jelikož je to jednolitá izolační výplň.

Hliníkové dveře

Nejlepší volba pro intenzivně namáhané vstupy jsou hliníkové vchodové dveře. Lze je vyrobit opět v nepřeberném množství designů a provedení například viz. hliníkové výplně od společnosti Perito.

Vzorník barev 

Navštivte naše vzorkovny, případně vyplňte poptávkový formulář a my se pro vás a pro váš dům pokusíme najít to nejvhodnější a nejvýhodnější řešení a to zcela zdarma a nezávazně.

vzornik

PROČ NABÍZÍME VÍCE VÝROBCŮ VCHODOVÝCH DVEŘÍ?

Každý výrobce je svým přístupem a výrobky výjimečný a díky široké nabídce nabízených produktů můžeme uspokojit potřeby všech zákazníků, ať už hledají ekonomické řešení, špičkové produkty nebo nadstandardní služby. Navštivte naše vzorkovny DONAP, případně vyplňte poptávkový formulář a vyberte si vchodové dveře, které budou přesně splňovat vaše cenové, vzhledové i bezpečnostní požadavky.

Zdarma a nezávazně pro vás připravíme cenovou nabídku nejen na vchodové dveře, ale také na okna či stínění. Neváhejte nás kontaktovat.

okno profil
2