6109007ac27c2.webp

Sekční garážová vrata

Donap Tým profesionálů pro váš projekt

Vyrábíme zateplená garážová vrata ze sendvičových panelů tloušťky 40 mm, jenž jsou zárukou vynikajících tepelně izolačních vlastností. Můžete si zvolit vrata s tažnými nebo torzními pružinami a vybrat si z více než padesáti vzorků a struktur povrchu. Vysoká pozornost je věnována bezpečnosti provozu.

Naše vrata jsou vyráběna výhradně z kvalitních materiálů od renomovaných evropských výrobců. Vrata vyrábíme dle typových řad a na míru bez příplatku. Potřebujete-li však speciální řešení, neváhejte nás poptat.

DONAP - Garážová vrata pro každého

Nejen u okenních a dveřních systémů, ale i u garážových vrat jsme v rámci firmy prošli dlouhým vývojem. Nyní se však můžeme pyšnit dokonale odvedenou a přitom rychlou montáží, případnou demontáží i zednickými pracemi spojenými s výměnou starých vrat. Navrhneme a připravíme pro vás vrata na míru, ať už na dálkové nebo manuální otvírání.

Chci poptat

Péče a neustálá kontrola

Jednotlivé zakázky zpracováváme s nejvyšší péčí a za neustálé kontroly tak, aby náš zákazník vždy dostal výrobek dle svých představ. Abychom nezatěžovali své okolí a prostředí, ve kterém žijeme, samozřejmostí je recyklace většiny odpadového materiálu vzniklého z výroby samotné.

Výhody sekčních vrat

Je možné je montovat stejně jako dvoukřídlá vrata, a to kamkoliv mezi ostění (špalety). Např. přímo na místo původních vrat, tzn. nemusíme např. z venkovní strany dodělávat zednické práce, obklady apod.

 

Není vyžadován prostor nad překladem ani po stranách pro uchycení vodících a kotevních prvků. Do teď se obvykle musel nedostatek prostoru nad překladem řešit dodatečným překladem nebo zvolením varianty dvoukřídlých vrat.

2