60ed74075607f.webp

Okna Vyberte si s námi okna, balkonové dveře a další OKENNÍ systémy pro váš byt či dům.

Donap Tým profesionálů pro váš projekt

Za 30 let působení na trhu jsme otestovali mnoho okenních a balkonových systémů.

A proto vám nyní můžeme nabídnout ty nejlepší možné kombinace ceny, kvality, záruky a spolehlivosti u všech námi nabízených produktů.

Vyberte si s námi okna či balkonové dveře přímo podle vašich potřeb, požadavků a preferencí.

DONAP - Okna a balkonové dveře pro každého

Důvodem, proč DONAP zastupuje více výrobců, jsou rozdílné možnosti každého z nich z pohledu ceny, designu, kvality, minimálních a maximálních rozměrů oken a dveří, nabídky barev a povrchových struktur, rychlosti dodávek a záruk. Díky velkému výběru oken a dveřních systémů jsme schopni uspokojit všechny zákazníky a jejich potřeby.

Hliníková, plastová i dřevěná okna

Rozmanitost námi nabízených oken umožňuje splnění všech požadavků i od toho nejnáročnějšího zákazníka. Díky široké nabídce můžete vybírat okna z různých materiálů – dřevo, plast, hliník či dřevohliník.

Naši specialisté vám pomohou najít tu správnou volbu a ušetří vám tak spoustu hodin studováním nabídek od známých i neznámých výrobců. Nabízíme pouze dlouhodobě odzkoušená okna od zkušených výrobců a stále za vás sledujeme trh a testujeme novinky.

Balkónové dveře nabízíme v mnoha modelech

Balkónové dveře jsou konstrukčně velmi podobné oknům.

Základní provedení je stejně jako u okna se spodním rámovým dílem, ale lze vyrobit balkonové dveře s nízkým hliníkovým prahem podobně jako u vchodových dveří. Otvíravé provedení s ventilací a mikroventilací je rovněž stejné pro klasická okna i balkonové dveře. Balkonové dveře jsou navíc vybaveny balkonovou protiprůvanovou pojistkou a madélkem z venkovní strany. Tento typ je u zákazníků nejoblíbenější, možností a modelů je však daleko více.

Zdvižné posuvné dveře

Nízkoprahové zdvižně posuvné dveře, zkratkou z němčiny zvané HS portál, se pohybují v hliníkové kolejnici paralelně s fixním křídlem.

Otočením klikou se o několik milimetrů nadzdvihnou a je možné křídlo otevřít jednou rukou. Po otočení klikou zpátky se zamknou na místě, kde zrovna jsou. Jejich výhodou je především bezbariérový práh, dobré vizuální ukrytí pohyblivých prvků a v neposlední řadě max. rozměr 10 m.

Sklopně posuvné dveře

Sklopně posuvné dveře ušetří prostor proti tradičně otevíraným balkónovým dveřím.

Zároveň mají stejné tepelně izolační vlastnosti i vzhled jako okna a v neposlední řadě příznivou cenu v porovnání s HS portálem. Ve spodní části je klasický vysoký rám, který je nutné překročit. Pohyblivé křídlo se jednoduše vyklopí (lze využít jako ventilačku), poté se pohybují po kolejnici a posunou na stranu k fixnímu oknu.

Vzorník barev plastových oken

Pokud nemáte předem jasnou představu o barvě vašich oken, jsou vám k dispozici naše vzorníky.

Přijďte se podívat do našich vzorkoven a vyberte si ten správný odstín pro vaše okna.

vzornik

Vybereme pro Vás to nejlepší

Navštivte naše vzorkovny, případně vyplňte poptávkový formulář a my se pro vás a pro váš dům pokusíme najít to nejvhodnější a nejvýhodnější řešení a to zcela zdarma a nezávazně.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat, jsme tu pro vás.

okno profil
2