60ed74301deb2.webp

Stínění Vaše okna schováme pomocí vnitřního i venkovního stínění.

Donap Tým profesionálů pro váš projekt

Okna a dveře lze rozšířit o různé typy stínění. Nejedná se však pouze o estetické, ale i ryze praktické vybavení. Můžete tak vybírat z různých druhů venkovních a vnitřních žaluzií, rolet, plisé stínění či sítí proti hmyzu.

Nabídka je opravdu široká a jistě si vyberete vše podle svých představ. Veškeré dekory a modely si můžete prohlédnout a porovnat na našich vzorkovnách.

DONAP - Vyberte si to nejlepší stínění

Veškeré stínění je možné dodat na klíč k nové zakázce, nebo také ke stávajícím oknům a dveřím. Sortiment nabízíme jak k přímému odběru, tak na objednávku i v kombinaci s celkovou montáží či servisem.

Stínění vás ochrání před sluncem i pohledy zvenčí

Stínění je dnes téměř nedílnou součástí každého okna nebo dveří. Soukromí si totiž cení každý a nikdo nechce být doma jako ve výloze. Také v parném létě, kdy sluneční paprsky pálí o sto šest a vytápí vám celý byt, je stínění velkým pomocníkem.

Stínění neslouží jen k zatemnění

Stínicí technika ale neslouží pouze k zatemnění, ale často pomůže i při šetření nákladů za klimatizaci a vytápění. Venkovní a vnitřní stínění vyrábíme vždy na míru. Pasuje proto do každého domu i bytu a hodí se k zastínění terasy.

V naší nabídce najdete

  • venkovní žaluzie
  • venkovní rolety
  • svislé fasádní clony
  • vnitřní stínění
  • markýzy

Máte dotazy?

Nebo chcete vědět více? Neváhejte nás kontaktovat, jsme tu pro vás.

2