slide

O nás

Donap Tým profesionálů pro váš projekt

Pod názvem firmy Donap se skrývá rodinná firma, která se od svého založení v roce 1993 rozrostla do přátelského týmu šikovných techniků, zručných montážníků a usměvavých dam v obchodu a administrativě. Naší specializací jsou okna, dveře, vrata, stínění, realizace zimních zahrad a zasklívání teras a pergol. Nabídka a náš tým je flexibilní, proto se rádi pustíme i do nevšedního zadání.

V roce 2019 vznikají dvě dceřinné společnosti a to:

DONAP Česká Skalice s.r.o.
Říkov 3, 552 03 Česká Skalice
IČO 07598696
DIČ: CZ07598696

DONAP systémy s.r.o.
Pecka 207, 507 82 Pecka
IČO 07598947
DIČ: CZ07598947

Čísla na která jsme hrdí

1993 Rok založení společnosti DONAP
5 to je počet našich kamenných prodejen
12 projektů které naše společnost podporuje
30 000+ spokojených klientů

Proč Donap?

4 důvody

proč do toho jít s námi.
Máme toho ale v rukávu mnohem více

Široká nabídka standardních
i luxusních produktů
Záruční
i pozáruční servis
U zakázek do 100.000Kč
platba až po realizaci
Odborné poradenství
a proškolený
tým
historie donap

Tým prima lidí je u nás základ

Sehraný tým a osobní přístup – to u nás není jen prázdná fráze, ale hodnota, kterou s péčí rozvíjíme. Těší nás, že se u nás zaměstnanci nestřídají a můžeme tak budovat nejenom tým spolehlivých profesionálů, kteří u klienta odvedou práci na jedničku, ale také partu kamarádů, pro které je práce koníčkem.

Navštivte nás v kamenných pobočkách

Nejvíce zakázek realizujeme ve Východočeském kraji. Pro pohodlný výběr a porovnání různých výrobců a značek jsme pro vás v kamenných pobočkách připravili širokou nabídku vzorků a ukázek realizací pro vaši inspiraci. Čeká na vás zkušený tým, který vám při výběru rád poradí. Kde nás najdete?

Nabídka která uspokojí každého

V sortimentu společnosti Donap naleznete ekonomicky výhodná řešení, produkty pro standardní projekty i luxusní prvky pro velmi náročné zákazníky.

Spolupracujeme s mnoha tuzemskými i zahraničními značkami, abychom uspokojili představy každého zákazníka. Neváhejte nás kontaktovat a podělit se s námi o vašich plánech a představách. Rádi s vámi váš projekt zkonzultujeme a připravíme vše k vaší spokojenosti.

1