6109002259c78.webp

Rolovací garážová vrata

Donap Tým profesionálů pro váš projekt

Mezi největší přednosti rolovacích vrat patří především minimální požadavky na prostor pro montáž garážových vrat.

Jelikož se jednotlivé lamely navíjejí přímo do schránky o rozměrech 250 nebo 300 mm, vznikne Vám v garáži spoustu volného prostoru, který můžete využít například pro uskladnění sportovních potřeb nebo pro potřeby na dovolenou. Vrata je možné montovat i zvenku před stavební otvor nebo přímo do otvoru.

DONAP - Garážová vrata pro každého

Nejen u okenních a dveřních systémů, ale i u garážových vrat jsme v rámci firmy prošli dlouhým vývojem. Nyní se však můžeme pyšnit dokonale odvedenou a přitom rychlou montáží, případnou demontáží i zednickými pracemi spojenými s výměnou starých vrat. Navrhneme a připravíme pro vás vrata na míru, ať už na dálkové nebo manuální otvírání.

Chci poptat

Pestrá paleta barev či dekorů dřeva

Mezi největší přednosti rolovacích vrat patří především minimální požadavky na prostor pro montáž garážových vrat. Jelikož se jednotlivé lamely navíjejí přímo do schránky o rozměrech 250 nebo 300 mm, vznikne Vám v garáži spoustu volného prostoru, který můžete využít například pro uskladnění sportovních potřeb nebo pro potřeby na dovolenou. Vrata je možné montovat i zvenku před stavební otvor nebo přímo do otvoru.

Výhody rolovacích vrat

  • výroba přesně na míru
  • možnost instalace před i za otvor
  • minimální nároky na prostor pod stropem

 

  • hliníkové provedení zaručuje dlouhou životnost bez koroze
  • vysoce kvalitní hliníkové lamely s polyuretanovou výplní
  • s komfortem elektrického ovládání
2