Průmyslová garážová vrata

Průmyslová garážová vrata

20.8.2023

Potřebujete vrata pro své výrobní nebo skladové haly? 

Průmyslová garážová vrata představují ideální spojení praktické funkčnosti a vysoce kvalitního zabezpečení pro vaše podnikání. V naší nabídce máme vrata s důrazem na kvalitní provedení, takže nejen že optimalizují vaši provozní efektivitu, ale také posilují ochranu vašeho majetku.


Sekční nebo rolovací garážová vrata

Průmyslová garážová vrata bývají většinou sekční nebo rolovací. Jejich výběr záleží nejenom na vašich preferencích, ale především na prostoru, do kterého se vrata budou zasazovat.

Chci nezávazně poptat 

Výhody průmyslových garážových vrat

 • robustní konstrukce
  Každé vrato je navrženo s ohledem na náročné průmyslové prostředí. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, mají pečlivě provedené konstrukční detaily, aby byla zajištěna dlouhá životnost a odolnost proti opotřebení.
 • bezpečnost
  Víme, že vaše investice potřebují kvalitní ochranu. Naše garážová vrata jsou vybavena pokročilými zabezpečovacími prvky, jako jsou šifrované zámky, detektory pohybu a alarmové systémy, abychom maximalizovali bezpečnost vašeho zařízení.
 • jednoduché ovládání
  S našimi moderními ovládacími systémy můžete ovládat vrata snadno a pohodlně. Dálkové ovládání, automatizace a možnosti vzdáleného sledování zajišťují bezproblémovou manipulaci s vraty.
 • estetický design
  Průmyslová vrata nejsou pouze praktickým prvkem, ale také vizuální součástí vašeho podniku. Nabízíme různé designové varianty a možnosti přizpůsobení, aby se vrata stala estetickou součástí vašeho celkového firemního vzhledu.

Průmyslová garážová vrata pro každý prostor

V Donapu máme v nabídce průmyslová garážová vrata ze sendvičových panelů tloušťky 40 mm v provedení „standard“ či „protect“. K dispozici je taktéž panel tloušťky 80 mm pro dosažení nejlepších tepelně izolačních vlastností. Vrata dodáváme se širokou škálou typů vedení, která se přizpůsobí každému prostoru.

Chci vědět více 

Máta dotazy?

Nebo chcete vědět více? Neváhejte nás kontaktovat, jsme tu pro vás.

4