Zasklení venkovní terasy

24.5.2018

Zasklení venkovní terasy nabízí nové využití prostoru. Před tím, než se do zasklení terasy pustíte, promyslete si své představy o jejím dalším využití. Budete ji využívat jako zimní zahradu? Pro posezení a relaxaci? Podle vašich plánů vám doporučíme vhodné řešení, abyste byli s výsledkem po mnoho let spokojeni.

Zasklení terasy na míru

Při zasklení terasy nepodceňte kvalitu použitých materiálů. Naše systémy DonapSun jsou vyrobeny z trvanlivé hliníkové konstrukce, která je pevná a nenáročná na údržbu. Design skel a otvírací systémy oken přizpůsobíme na míru vašim představám. V porovnání s ostatními zimními zahradami DonapSun vyniká:

• Praktičností
• Lehkostí
• Mnohem nižší cenou

Nabízíme samozřejmě i zasklení od dalších výrobců. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Lidé si většinou zasklívají terasu ze 2 důvodů:

• Příjemné posezení v zeleni po celý rok
• Celoroční zahradničení a prostor pro přezimování květin

Využijte terasu jako zimní zahradu

Účel vaší nově zasklené terasy bude hrát klíčovou roli při volbě materiálů, určení dispozice i výběru vytápění. Pokud hledáte klidné místo pro relaxaci, určitě si budete chtít v zimních měsících přitopit. Naopak květiny během přezimování takový luxus nepotřebují. Zkuste si definovat, k čemu vám zimní zahrada má posloužit. Se zbytkem vám rádi poradíme my. Pro inspiraci si prohlédněte fotky našich realizací.

Chci nezávaznou cenovou nabídku

4