Dřevohliníkové okno 78

Dřevohliníkové okno 78 se stavební hloubkou 78 mm a venkovním hliníkovým opláštěním kombinuje výhody klasických dřevěných oken a vlastnosti hliníkových oken. Konstrukčně je řešeno pomocí třívrstvého lepeného hranolu stejně jako klasická eurookna, které navíc doplňuje zmíněné opláštění hliníkem. Ten zajišťuje dokonalou ochranu dřevěných prvků z exteriéru. Okna se díky hliníkovému opláštění vyznačují snadnou údržbou, dlouhou (téměř neomezenou) životností a zvýšenou odolností před povětrnostními vlivy. Naše dřevohliníková okna designově navozují moderní, estetický dojem – hladké linie a minimální zaoblení z interiéru, nadčasové hliníkové opláštění z exteriéru.

Více informací

DŘEVOHLINÍKOVÁ OKNA PRO PASIVNÍ DOMY

Pro své výborné tepelně-izolační vlastnosti můžete dřevohliníková okna použít i při stavbě pasivních domů a získat na ně dotaci z Nové zelené úsporám (novostavby i rekonstrukce). Tento typ oken je pro svoji nadčasovost a modernost také velmi oblíbený u architektů.

Spolehněte se na dokonalou těsnost a trvanlivost tohoto řešení. Vybírat můžete z pestré palety barev (lazur) dřeva i hliníkového opláštění (dle vzorníku RAL). Na základě poptávky vám následně rádi vytvoříme nabídku na míru i s cenovou kalkulací – pro rychlejší komunikaci nás oslovte pomocí poptávkového formuláře.

Tepelný prostor Uw 0,62 - 1,1 W/m2.K
Materiál (provedení) Trojvrstvá lamela
Materiál smrk Ano
Materiál meranti Ano
Materiál dub Ano
Stavební hloubka 78
Počet těsnění 2
Kování SIEGENIA TITAN AF
2