Dřevohliníkové okno 88

Dřevohliníkové okno 88 se stavební hloubkou 88 mm v kombinaci s venkovním hliníkovým opláštěním kombinuje výhody klasických dřevěných oken a vlastnosti hliníkových oken. Stejně jako klasická eurookna, jsou konstrukčně řešena pomocí lepeného hranolu, avšak konstrukčně na ně navazuje zmíněné hliníkové opláštění. Toto opláštění zajišťuje dokonalou ochranu dřevěných prvků z exteriéru. Dřevohliníková okna se díky opláštění vyznačují snadnou údržbou, dlouhou (téměř neomezenou) životností a zvýšenou odolností před povětrnostními vlivy. Naše dřevohliníková okna designově navozují moderní, estetický dojem – hladké linie a minimální zaoblení z interiéru, nadčasové hliníkové opláštění z exteriéru.

Více informací

DŘEVOHLINÍKOVÁ OKNA PRO PASIVNÍ DOMY

Pro své výborné tepelně-izolační vlastnosti můžete dřevohliníková okna použít i při stavbě pasivních domů a získat na ně dotaci z Nové zelené úsporám (novostavby i rekonstrukce). Tento typ oken je pro svoji nadčasovost a modernost také velmi oblíbený u architektů.

Spolehněte se na dokonalou těsnost a trvanlivost tohoto řešení. Vybírat můžete z pestré palety barev (lazur) dřeva i hliníkového opláštění (dle vzorníku RAL). Na základě poptávky vám následně rádi vytvoříme nabídku na míru i s cenovou kalkulací – pro rychlejší komunikaci nás oslovte pomocí poptávkového formuláře.

Tepelný prostor Uw 0,66 - 0,80 W/m2.K
Materiál (provedení) Čtyřvrstvá lamela
Materiál smrk Ano
Materiál meranti Ano
Materiál dub Ano
Stavební hloubka 88
Počet těsnění 2
Kování SIEGENIA TITAN AF
2