Nabízíme

Garážová vrata

Nejen u okenních a dveřních systémů, ale i u garážových vrat jsme v rámci firmy prošli dlouhým vývojem.
Nyní se však můžeme pyšnit dokonale odvedenou a přitom rychlou montáží, případnou demontáží i zednickými pracemi spojenými s výměnou starých vrat. Navrhneme a připravíme pro vás vrata na míru, ať už na dálkové nebo manuální otvírání.

Toors, to jsou česká garážová vrata

Ze všech značek garážových vrat, které jsou na trhu k dispozici, nás nejvíce zaujala právě společnost Toors (česká výroba – Nový Bydžov).

Jedná se o velkého evropského výrobce s výborným poměrem mezi výkonem a cenou a s propracovaným systémem prodeje pouze skrze řádně proškolené partnerské firmy mezi něž je nám ctí patřit.

Garážová vrata na dálkové či manuální ovládání

Nabízíme garážová vrata v několika variantách:

1) sekční garážová vrata, která se posunují pod strop buď manuálně nebo díky motoru na dálkové ovládání. Maximální šířka je 5500mm a výška 3000mm.

2) sekční průmyslová vrata, která jsou na silnější motorický pohon, lze je dodat v mnohem větších rozměrech než garážová vrata a lze je posouvat pod strop i pod jiným úhlem než 90stupňů

3) dvoukřídla garážová vrata, která se otevírají vždy směrem ven, jejich rozměrové omezení je maximálně š.3000 / v.3000mm, jsou pouze manuální a jedná se o sekce garážových vrat vložených do hliníkového profilu, tudíž působí podobným dojmem jako sekční garážová vrata.

4) Nabízíme i systém renovačních sekčních garážových vrat značky Toors na dálkové či manuální ovládání.
Tento systém skrývá dvě obrovské výhody v porovnání s klasickými sekčními vraty:

  • Je možné je montovat stejně jako dvoukřídlá vrata, a to kamkoliv mezi ostění (špalety). Např. přímo na místo původních vrat, tzn. nemusíme např. z venkovní strany dodělávat zednické práce, obklady apod.
  • Není vyžadován prostor nad překladem ani po stranách pro uchycení vodících a kotevních prvků.
    Do teď se obvykle musel nedostatek prostoru nad překladem řešit dodatečným překladem nebo zvolením varianty dvoukřídlých vrat.


Informujte se u nás na cenu a uvidíte, že se vám tato volba určitě vyplatí.

1