Nabízíme

Rolety, žaluzie a sítě

Okna a dveře lze rozšířit o různé doplňky. Nejedná se však pouze o estetické, ale i ryze praktické vybavení. Můžete tak vybírat z různých druhů kliček, skel, parapetů, stínění či sítí proti hmyzu. Nabídka je opravdu široká a jistě si vyberete vše podle svých představ. Veškeré dekory a modely si můžete prohlédnout a porovnat na našich vzorkovnách.

Z jakých doplňků pro dveře a okna můžete vybírat?

Veškeré doplňky k oknům a dveřím je možné dodat na klíč k nové zakázce, nebo také ke stávajícím oknům a dveřím. Sortiment nabízíme jak k přímému odběru, tak na objednávku i v kombinaci s celkovou montáží či servisem.

  • Venkovní parapety (hliník)
  • Sítě proti hmyzu
  • Okenní kličky
  • Dřevěné kliky a madla
  • Ornamentní skla

 

Náš tip – dejte si pozor na kvalitu

V našich vzorkovnách jsou pro vás připravené vzorníky uvedených doplňků ve všech možných variantách. Při možném porovnávání našich nabídek s konkurenčními je dobré si dát pozor zejména na uvedený typ vnitřních i venkovních parapetů, protože mnoho dodavatelů dodává pouze vnitřní plastové a venkovní ohýbané parapety - tudíž ty nejlevnější s pokulhávající kvalitou a trvanlivostí materiálu. Ne vždy je to ta správná cesta, jak ušetřit.

Chci nezávislou cenovou nabídku

V našich nabídkách jsou počítány zpravidla vnitřní parapety dřevotřískové s postformem, které jsou na stejné bázi jako kuchyňské linky (otěruvzdorné s voděodolným povrchem) a venkovní parapety z bezúdržbového taženého hliníku s eloxovanou povrchovou úpravou v pěti barevných odstínech + s možností nástřiku dle RAL.

Pro více podrobností nás neváhejte kontaktovat.

1