Nabízíme

Vchodové dveře

Za více než 28 let působení na trhu jsme měli možnost poznat a vyzkoušet celou řadu výrobců i dveřních systémů, proto vám můžeme nyní nabídnout to nejlepší,
co současný trh nabízí. Již dlouho důvěřujeme výrobcům Bohemia okno - profil Gealan a PKS - profil Inoutic a Aluprof, kteří se zaměřují nejen na výrobu oken a vchodových dveří.

Proč nabízíme více výrobců vchodových dveří?

Každý výrobce je svým přístupem a výrobky výjimečný a díky široké nabídce nabízených produktů můžeme uspokojit potřeby všech zákazníků, ať už hledají ekonomické řešení, špičkové produkty nebo nadstandardní služby. Navštivte naše vzorkovny DONAP, případně vyplňte poptávkový formulář a vyberte si vchodové dveře,
které budou přesně splňovat vaše cenové, vzhledové i bezpečnostní požadavky
.

Zdarma a nezávazně pro vás připravíme cenovou nabídku nejen na vchodové dveře, ale také na okna či stínění. Neváhejte nás kontaktovat.

Vchodové dveře lze rozdělit do několika skupin

Kromě velikosti a zabezpečení dělíme vchodové dveře především podle materiálů (dřevěné, plastové a hliníkové) a podle provedení (příčkové, výplňové a překryvné). Všechny dodávané dveřní systémy mají již v základním provedení tříbodové zamykání, bezpečnostní cylindrickou vložku, nízký hliníkový práh, masivní seříditelné panty a možnost volby výplně 24 až 40 mm.

Dřevěné vchodové dveře

Nejlepší volba pro prvorepublikové vily, zároveň ale nejhorší volba pro jižní a západní stranu, kdy dřevěné vchodové dveře díky vlivům počasí skutečně trpí. Neváhejte se obrátit na náš tým, rádi vám pomůžeme s výběrem i alternativním řešením.

Katalog ke stažení

dřevěné_vchodové_dveřepříčkové dveře dřevěné (plocha je rozdělena příčkami na samostatná pole)

 

Plastové vchodové dveře

Vstupní neboli vchodové dveře jsou nejen vizitkou vašeho domu, ale musí splňovat řadu funkcí od tepelné izolace, přes zvukovou izolaci, po bezpečnost vašeho domova.

Dveře lze po vzhledové stránce nabídout ve variantě se svislými či horizontálními příčkami, které rozdělí plochu na jednotlivé části a tyto části lze buď zasklít izolačními skly (čiré, ornamentní, bezpečnostní) nebo plnými výplněmi v barvě dveří. Plastové vchodové dveře lze doplnit o polyuretanovou výplň značky VP trend a Perito (místo zasklení) s různými designovými motivy, prosklením a barevným provedením.

Náš tip:
Nejlevnější vchodové dveře jsou plastové, celo/částečně prosklené bez designové výplně, v systému Gealan s nadstandardní ocelovou výztuhou v rámech i v křídle, již v základním provedení. Prohlédněte si nejčastější modely.

bytové_dveře příčkové dveře plastové  (u PVC dveří se nedoporučuje kombinovat více než tři příčky)

Další variantou jsou designovější výplně (obdélníky, čtverce, oblouky, různé výřezy apod. dle katalogu výplní perito a vp trend. Novinkou jsou dveře s tzv. překryvnou výplní, kdy z venkovní strany není vidět rám křídla dveří, jelikož je to jednolitá izolační výplň.

Hliníkové vchodové dveře

Nejlepší volba pro intenzivně namáhané vstupy jsou hliníkové vchodové dveře. Lze je vyrobit opět v nepřeberném množství designů a provedení například viz. hliníkové výplně od společnosti Perito.

Katalog výplní VPtrend ke stažení

 

Ornamentní skla pro okna i dveře


Potřebujete poradit s výběrem? Neváhejte se na nás obrátit, nebo rovnou navštivte naše vzorkovny.

 

1