Nabízíme

Vnitřní dveře do interiéru

Výměna vnitřních dveří dokáže během okamžiku vdechnout interiéru nový život.

DONAP nabízí jak cenově příznivé kombinace, tak exkluzivní modely dveří do luxusních bytů či domů. Samozřejmou součástí naší nabídky jsou i obložkové dveře pro novostavby či obložky kovových zárubní u stávajících interiérů. Zastupujeme například značky EUROWOOD, DRE, PORTA DOORS, VERTE a mnoho dalších. 

Jaké dveře DONAP nabízí?

  • laminátové
  • termofólie
  • přírodní dýhy
  • kovové
  • protiožární
  • bytové, posuvné
 

Vnitřní dveře pro každý styl bydlení

Díky široké nabídce dveřních modelů, jejich barevného a povrchového provedení, dodávaných materiálů, rychlé dodávce a nízké ceně i u nadstandardních typů vám DONAP zrealizuje vchodové i vnitřní dveře do každého interiéru, ať už se jedná o moderní byt, roubenku, ordinaci či kancelářské prostory

Interiérové dveře pro náročné

A pro ty více náročné zákazníky jsme se stali hrdými partnery luxusních značek interiérových dveří, bez kterých se neobejdou především moderní stavby.
Tyto interiérové dveře nabízejí především originální designová řešení, nepřeberné množství výběru barev, materiálů a technologií (posuvné, skládací, zasouvací dveře).

Obložka kovové zárubně (OKZ)

Novinkou na trhu interiérových dveří jsou obložky kovových zárubní (OKZ), které umožňují zachovat původní kovová futra bez zbytečného bourání a dělání nepořádku. Ušetříte tím za demontáž, zednické práce a především se vyhnete velkému nepořádku v bytě.

Tyto obložky se osadí kolem kovových futer a osadí se novým dveřním křídlem dle vašeho výběru. Všechny vzorky máme k dispozici na našich vzorkovnách, kde vám je rádi předvedeme.

Pro zpracování cenové kalkulace můžete využít náš poptávkový formulář, případně nás navštívit v našich vzorkovnách, kde vám rádi poradíme a pomůžeme s výběrem.

1