Nabízíme

Zasklívání teras a pergol

Příjemní venkovní posezení do nočních hodin, povídání s rodinou a přáteli a samozřejmě kombinace lahodného jídla a pití. Tato idylka se týká především letních měsíců, ale díky zasklívání teras a pergol, které Donap zajišťuje na míru, si tuto příjemnou atmosféru můžete užít po celý rok.

Využijte zasklívání u novostaveb i stávajících budov

Ať už řešíte novostavbu, nebo chcete zkrášlit stávající domov, zasklívání je možné řešit v obou případech. U novostavby je komfortnější řešit tento plán již v projektové části domu, nicméně finální zaměřování před samotnou výrobou profilů a skel provádíme vždy po dokončení stavby, aby byly hodnoty co nejpřesnější.

U stávajících otevřených teras a pergol vždy předem vytvoříme projekt pro zasklívání, abychom si předem mohli odsouhlasit vzhled a využití nového prostor, který bude splňovat vaše požadavky. Po odsouhlasení návrhu se pouštíme do realizace.

Chci nezávaznou cenovou nabídku

Systémy zasklívání aneb co je dobré vědět

Zasklívací systémy pro terasy, pergoly i lodžie bereme od ověřených českých dodavatelů, nebo používáme námi navržené a vytvořené konstrukce Donapsun.

  • Využití moderní technologie pro snížení tepelných ztrát
  • Zvýšení pocitu soukromí a bezpečí
  • Zasklívací systém může být posuvný i bezrámový
  • Pro zasklívání je použito 6 mm bezpečnostní sklo
  • Možnost bezbariérového prahu
  • Záruka 5 let
 


Zasklívání teras nabízí široké možnosti využití

Terasa má široké využití. Slouží nejen k odpočinku, ale také například k sušení prádla či jako zimní zahrada. Díky zasklívání můžete prostor obohatit třeba také o úložné prostory, kterých v domácnosti není nikdy dost. A především - v zimě vás na terase nečeká vyhrnování sněhu, ale útulné teplo a místo pro relaxaci či posezení s vašimi blízkými.

Zasklenou terasu či pergolu můžete mít již za několik týdnů

Celý projekt od prvního kontaktu až po předání hotové zakázky trvá několik týdnů. Důležitou roli však hraje sezónnost, proto doporučujeme zvažovat zasklívání teras a pergol již v zimních měsících, abychom pro vás mohli rezervovat jarní termín a vy jste se mohli těšit z nových prostorů co nejdříve. V létě se může realizace z časových důvodů a velké poptávky zákazníků protáhnout až do řádu měsíců, proto neváhejte a poptejte zasklívání už teď.

1