O firmě

donap - Tým profesionálů
pro váš projekt

Pod názvem firmy Donap se skrývá rodinná firma, která se od svého založení v roce 1993 rozrostla do přátelského týmu šikovných techniků, zručných montážníků a usměvavých dam v obchodu a administrativě. Naší specializací jsou okna, dveře, vrata, stínění, realizace zimních zahrad a zasklívání teras a pergol.
Nabídka a náš tým je flexibilní, proto se rádi pustíme i do nevšedního zadání.

Co vše nabízíme?

Čísla, na která jsme hrdí

1993 - rok, kdy byla společnost Donap založena
4 - to jsou kamenné pobočky
12 - počet projektů, které podporujeme
30 000 - počet spokojených zákazníků, který stále narůstá

Proč Donap?

  • Široká nabídka standardních i luxusních produktů
  • Záruční i pozáruční servis
  • U zakázek do 100 000 Kč platba až po realizaci (žádné zálohy)
  • Odborné poradenství a proškolený tým
 

Tým prima lidí je u nás základ

Sehraný tým a osobní přístup – to u nás není jen prázdná fráze, ale hodnota, kterou s péčí rozvíjíme. Těší nás, že se u nás zaměstnanci nestřídají a můžeme tak budovat nejenom tým spolehlivých profesionálů, kteří u klienta odvedou práci na jedničku, ale také partu kamarádů, pro které je práce koníčkem.

o_firme

Navštivte nás v kamenných pobočkách

Nejvíce zakázek realizujeme ve Východočeském kraji. Pro pohodlný výběr a porovnání různých výrobců a značek jsme pro vás v kamenných pobočkách připravili širokou nabídku vzorků a ukázek realizací pro vaši inspiraci. Čeká na vás zkušený tým, který vám při výběru rád poradí. Kde nás najdete?

  • Česká Skalice – Říkov
  • Lázně Bělohrad – Dolní Nová Ves
  • Nová Paka
  • Dvůr Králové nad Labem
 

Chci navštívit pobočku

Nabídka, která uspokojí každého

V sortimentu společnosti Donap naleznete ekonomicky výhodná řešení, produkty pro standardní projekty i luxusní prvky pro velmi náročné zákazníky. 
Spolupracujeme s mnoha tuzemskými i zahraničními značkami, abychom uspokojili představy každého zákazníka. Neváhejte nás kontaktovat a podělit se s námi o vašich plánech a představách. Rádi s vámi váš projekt zkonzultujeme a připravíme vše k vaší spokojenosti.

1