Posuvné balkonové dveře jsou ideální i na lodžii a verandu

Posuvné balkonové dveře jsou ideální i na lodžii a verandu

7.10.2017

Posuvné balkonové dveře jsou ideální i na lodžii a verandu

Posuvné balkonové dveře vybírejte pečlivě, ať vás po pár letech nezradí nekvalitní materiál. Během naší dlouhé existence nám rukama prošlo mnoho okenních a dveřních systémů a víme, že správně zvolená kvalita rozhoduje nejen o životnosti oken, ale především o vaší spokojenosti.
 
DONAP nabízí balkonové dveře v nejlepším poměru ceny, kvality, záruky a spolehlivosti. Mezi výrobci se jedná především o RI okna, Gealan, Inoutic a PKS okna ze Žďáru nad Sázavou.

Posuvné bezrámové balkonové dveře

Tento systém je vhodný pro dodatečné zasklení lodžií, verand a teras rodinných domů. Posuvné bezrámové dveře jsou vyrobeny z kvalitních nekorodujících materiálů s povrchovou úpravou dle přání zákazníka (standard je bílá RAL 9003). Na výplň vždy používáme bezpečnostní sklo 6 mm.

Chci nezávaznou cenovou nabídku

Rámový posuvný systém

Toto zasklení tvoří posuvná křídla, která se skládají z rámu a výplně. Křídla se pohybují na kolečkách po pojezdových profilech a jsou osazena štětinkovým těsněním, které efektivně chrání vnitřní prostor před deštěm, větrem a prachem. Profily rámů jsou vyrobeny z hliníku.

Posuvné balkonové dveře jsou prostorově nenáročné a navíc vám usnadní manipulaci se záclonami a žaluziemi. Nabízí pohodlný přechod z místnosti ven. Přijďte se přesvědčit do našich vzorkoven.

4